top of page

ABOUT | אודות

גולשים, מתבוננים, ונסחפים בים של צלמים בחיפושים אחרי האחד שיתעד עבורכם פרויקט או אירוע,  מוצאים את עצמכם מבולבלים ושואלים את עצמכם מה חשוב יותר? ציוד מתקדם, גישה אומנותית, שירותיות, או מחיר אטרקטיבי? 

 

ובכן, יכולתי להתחיל ב-״בסטודיו גידי בועז אנחנו מתמחים ב..." אך אני לא ״סטודיו״ ולכן אציג את עצמי בגוף ראשון, כפי שאני. מקצועי, אנושי, בעל עין רגישה, סקרנות, תשוקה, והרבה ניסיון. אדם המתבונן ומצלם מתוך הלב.

 

הסקרנות, הרצון להבין, השאיפה להזדהות עם אנשים ומצבים, הרגישות למתרחש, כמו גם זיקה ליופי פנימי ולאסתטיקה- כל אלה הם שהביאו אותי לעסוק בצילום ובקולנוע כמקצוע וכדרך חיים. בצילום הדוקומנטרי, אני מתרכז בלימוד מעמיק והבנת הנושא או הסיפור האישי וכך אני יוצר מקבץ עבודות המעבירות לצופה את יחודיות החוויה בתמציתיות ובשפה אמנותית רהוטה.

 

Gidi Boaz Photographer גידי בועז צלם

את דרכי התחלתי בארה"ב, שם סיימתי בהצטיינות תואר שני (Master of Fine Arts) בצילום ווידאו ב-School of Visual Arts.  ביימתי וצילמתי את שני סרטיי ״השנים השקופות״ ו-"אלוף העולם" וצברתי ניסיון עשיר ומקיף בצילום. נהניתי לעבוד עם מאות לקוחות מרוצים - מגזינים, ארגונים חברתיים, לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם. 

 

בהווה, מלבד העיסוק בצילום כפרנסה, אני נוסע בעולם במטרה להתפתח, להיחשף ולקבל השראה מתרבויות שונות, תערוכות וירידים.  ב2017  סיימתי את התוכנית ללימודי פוטותרפיה - צילום ככלי טיפולי - באוניברסיטת תל אביב וכיום אני משמש כעוזר ההוראה של מנהלת התוכנית ד״ר ענת בוצר. כמו גם מרצה במכללת מנשר במחלקה לצילום. בקורסים ובסדנאות צילום למתחילים ולמתקדמים אני מעניק ידע מקצועי, טכני ואומנותי ובמקביל שם דגש על שימוש בכלים פוטותרפוייטים בכדי שלתהליך הלמידה תהיה משמעות אשר תביא לצמיחה והתפתחות אישית.

קצת עלי

קורות חיים

 

 

השכלה

2016-2017   לימודי תעודה ״פוטותרפיה ככלי טיפולי״ ביה״ס לעבודה סוציאלית - אוניברסיטת תל אביב

2003-2005  תואר שני -(MFA) – במדיה ויזואלית צילום ווידאו. School of Visual Arts - New York City   

1998-2002   תואר ראשון - (BA) - בלימודי תרבויות ואומנות. New College of California - SF 

2004-2005  Robert Flaherty Documentary Film Seminars

 

ניסיון תעסוקתי

1998-2018  צילום סטילס ובווידאו-  לקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם ופרסומים בספרות, עיתונות ובמגזינים נבחרים

               כדוגמת Business Week, Conde Nest  Traveler,  British Daily Telegraph, New York Sun, Trend, בניין ודיור ועוד.

2017-2019   עוזר הוראה - אוניברסיטת תל אביב, ביה״ס לעבודה סוציאלית קורס פוטותרפיה וקורס וידאוטרפיה בהנהלת ד״ר ענת בוצר

2018-2019   הוראת צילום- מכללה לאומנות מנשר - תל אביב - מרצה בקורס לצילום אדריכלי

2011-2012   הוראת צילום- הקולג' הקהילתי למהגרי עבודה ופליטים בתל אביב (בהתנדבות)

2003-2010  בימוי, צילום והפקת סרטים

              "אלוף העולם", 2010. צלם ובמאי צילומים בארה"ב, סרט דוקומנטרי המביא את סיפורו של אלוף ישראל  באגרוף, מרחב מוהר, ומסעו אל

               עבר אליפות העולם (ציון לשבח בפסטיבל "עין יהודית", הוקרן בערוץ 2 ו 10).

               "השנים השקופות" Invisible Years” 2005 “ במאי עורך ראשי ומפיק סרט דוקומנטרי הבוחן את חייהם של גברים הומוסקסואלים בניו יורק                   בשנות ה-50 וה-60 לחייהם  (יס דוקו, לינקולן סנטר ניו-יורק, ופסטיבלים רבים ברחבי בעולם). 

2005 עוזר הוראה – צילום  Empire College New York City עוזר הוראה מלווה ומדריך סטודנטים

 

 

תערוכות פרסים ומלגות לימוד

זוכה תחרות הצילום של עיתון הארץ: ״אמריקה״  2016

חופיי ישראל, תערוכת צילום. אוצרת רותי שגיא 2016

מלגת לימודים חממת אומנים לאקטיביזם חברתי – ביה"ס ע"ש נגר מוסררה – 2010

פסטיבל הצילום האמנותי – עולים חדשים מצלמים – 2007 – פרס ראשון

School of Visual Arts-Alumni Award 

School of Visual Arts; Honored Student - 2005

2004 & 2003 Aaron Siskind Photographer's Award 

Robert Flaherty Documentary Film Seminars (מלגת לימודים) 

Dean’s List – New College of California

Award of Achievement in Photography – City College of San Francisco

קורות חיים

RECOMMENDATIONS | לקוחות ממליצים

ענת וחיים "בית הרצל"

הצלם הטוב ביותר! חתונתנו היתה החתונה השניה של גידי, רגע אחרי ששב לארץ, וזכינו בצלם מעולה! הרמה הטכנית היכולת לאתר ולזהות רגעים היא ייחודית ותוצאה של כשרון ענק וניסיון ברמה הכי גבוהה שיש. האלבום יצא מדהים והתמונות שגידי צילם יצאו ייחודיות בצורה שקשה להסביר במילים (תמונה שווה אלף מילים). בחלוף השנים אני ידעת שנוכל להעריך עוד יותר את העבודה, וזהו הרי מטרתן של התמונות, לשמר את היזכרון בצורה היפה, המרגשת והאמיתית ביותר להרבה שנים קדימה.

לורנס ומיטל "חוות רונית"

גידי בועז האיש המצלמה! גידי! כל כך שמחים על הזכות לעבוד איתך! איזו החלטה חכמה! אמרים שתמונה שווה אלף מילים, במקרה שלנו מדובר בהרבה יותר מתמונה אחת, כל אחת מהן שווה מיליוני מילים! גידי, אתה אדם מדהים עם אישיות נפלאה שמקרינה מהרגע הראשון המון רוגע, חום, אהבה, הבנה, סובלנות בלתי נדלית ומקצועיות ברמה נדירה, בזכותך לנו ולילדים שיבואו בע"ה יש תיעוד נדיר, מרגש וחי ממש ליום שלא יחזור ויותר מהכל, לא יישכח! תודה על הכל, אוהבים מאוד!

ענת ורונן "בית פרטי בגליל"

החתונה הייתה בשבילנו אירוע אינטימי ואישי. התחתנו בחצר של המשפחה, בחוג האנשים הכי הכי קרובים ולכן חששנו קצת- איך הצלם ישתלב בתוך האווירה המשפחתית, עד כמה יצליח להרגיש אותנו ולהעביר את רוח החתונה בתמונות. בפגישה לפני החתונה שיתפנו את גידי במשאלותינו וגם בחששותינו וגילינו מצידו התעניינות כנה, בירור מעמיק מתוך אכפתיות ורצון לקלוע לצרכינו. בחתונה עצמה גידי הרגיש כאחד המוזמנים- הוא השתלב מצוין בין האורחים, גילה מקצועיות גבוהה סביב האתגרים שהצבנו לו (ענייני תאורה למיניהם) ובעיקר, לא נח לרגע. ההתנהלות מולו הייתה נעימה, חברית וטבעית. כשבוע לאחר החתונה, עם חזרתנו מסיני, מיהרנו לאסוף את התמונות. החוויה של הצפיה בהן הייתה סוג של שידור חוזר של החוויה, רק שהפעם היה לנו את העונג לקבל את החוויה הזו מכל כך הרבה כיוונים, זוויות והתבוננויות חדשות. קיבלנו תמונות שהן אמנותיות בחלקן, היסטוריות בחלקן האחר ורובן ככולן- תיעוד מרגש של שלל הרגשות שהיו בחתונה. זו הזדמנות לפרגן לך גידי מכל הלב על היכולת להרגיש ולעביר סיפורים אנושיים ולהודות לך על שהנצחת עבורנו את הסיפור שלנו. רק בשמחות.

ציפורה ולהד "הנחלה"

גידי היה מקצועי, חם, רגוע ומשמח - גם בתהליך שלפני החתונה וגם ביום הגדול עצמו. הוא עזר לנו להירגע ולחייך בשיא הלחץ ואיכשהו גרם לכל מתח להיעלם. הוא גם הצליח לצלם את כל הרגעים הגדולים שלנו בלי להידחף או לחדור לפרטיות של אף אחד. אנו שמחים שמצאנו לא רק צלם מושלם אבל גם בן-אדם זהב!

אוהד ונטע "יער חדרה"

לגידי הגענו במקרה, דרך חיפושינו המייגעים באינטרנט אחר צלם לחתונתנו. מה שהיה עבורנו המדד למציאת ה"צלם" היה אופי הצילום, תפיסת הרגע, ולא השטנצים הרגילים שאליו אנחנו מורגלים אליהם. חיפשנו משהו שונה, חי ואמיתי. זה היה מבחינת הצילום, כן... אבל חשוב לזכור שברגע הכי חשוב בחייכם יהיה עמכם אדם שתמיד יחייך ויחבק אותכם באהבה ושיהיה אמיתי אתכם ועם דעותיכם. וואלה, כל זאת מצאנו אצל גידי, קשה להאמין שאפשר למצוא כזה בעסק "החתונות", ועוד שיסתדר עם השגעונות שלנו. גידי, המון המון תודה על הכל על החיוך על החיבוק על האהבה ועל הקלמנטינות הטעימות. אוהד ונטע

מיכל ואביבי "וילה פרטית בקסריה"

גידי צילם וצילם וצילם, והכל יצא כל כך מרשים! כל כך יפה! האוירה עברה דרך התמונות ואפשר להרגיש את הכיף השמחה והנחת. אין פריים לא מוצלח, התמונות ממחישות את האופי היופי וגם את כל הטעמים. בהיותי צלמת בעצמי, אין לי מילים חוץ מ- שאפו גידי!!!! תבורך! ושוב, המון תודה ואהבה מאיתנו.

גיא & נעמה "גן הפקאן"

אם הגעתם לגידי.. אתם יכולים פשוט לעצור,להירגע ולנשום לרווחה... הגעת למנוחה ולנחלה. מהרגע הראשון שנכנסנו לדירה של גידי, פשוט התאהבנו, בהכל , באשיות הכובשת שלו בחום שהוא מקרין, בדירה המטריפה שלו אפילו בכלב שלו.. הוא ליווה אתנו לאורך כל הדרך.. תמיד היה שם לייעץ ולהקשיב ולא רק בדברים שקשורים בצילום... ביום של החתונה בקושי היה אפשר להרגיש אותו וגם כשכן הוא תמיד גרם לנו לחייך ולצחוק וכמובן להוציא מהצחוק הזה את התמונות הכי שוות... אחרי החתונה כשקיבלנו את התמונות זאת הייתה חוויה - התמונות היו פשוט מדהימות! גידי, תודה שעזרת לנו ליצור זיכרון אחד מושלם!! היית מדהים אנחנו כבר מתגעגעים.. אוהבים המון המון! גיא ונעמה

שרון ואביב "מועדון התאטרון"

הגענו לגידי דרך צלם שהכרנו שהמליץ לנו עליו. כבר ברגע שראיתי את האתר שלו הבנתי שאני רוצה אותו, הרצון רק התחזק כשפגשנו אותו. גידי אדם נעים, מצחיק, אנושי (אפילו התקשר יום לפני החתונה לשאול איך המרגש) וכל זה מעבר לצלם מדהים, אומנותי ולא אחד שיביים אותך בכל התמונות אלא יתפוס את התמונות הספונטניות והמקוריות. כשבוחרים צלם חשובה המקצועיות אך גם הכימיה וללא ספק מצאנו את שתיהן עם גידי. כשמדברים איתו זה מרגיש כל כך טבעי ללא מחסומים. בחתונה בכלל לא הרגשתי אותו, לא כמו הצלמים שמסתובבים לך בין הרגליים. הוא גרף מחמאות לא רק מאיתנו אלא גם מבני המשפחה אפילו עוד לפני שראו את התמונות! מומלץ בחום, כשמצאנו אותו הפסקנו לחפש.

דנה וצבי "נאות קדומים"

לא כתבתי על אף ספק אחרי החתונה אבל על גידי אי אפשר שלא. איזה אדם! גידי באישיות הכובשת והמתוקה שלו, השרה עליי בטחון ושמחה. היה מאוד מקצועי מצד אחד ומאוד חברי ואישי מצד אחר.- היה פשוט כיף איתו. צלם שלא מרגישים כמעט אבל מתרוצץ כל הזמן ונמצא בכל מקום. איזהו האיש שמלמד את החתן שניה לפני החופה איך מורידים את ההינומה לכלה שלא יעשה פדיחות (למרות שהחתן עשה...), איזהו האיש שמצליח להעמיד לתמונות משפחתיות ושזה לא יהיה מעיק. גידי תודה

אריאל וישי (בוסטון) "הבאר של סבא"

גידי בועז, צלם הסטילס בחתונה שלנו, הוא גם אומן וגם אמן. בחתונה מורכבת ולא פשוטה שכללה אורחים דוברי שפות שונות ומשפחות עם ציפיות שונות, גידי, בסיוע צלם המשנה ארנולד, סיפק את הסחורה בצורה יוצאת מן הכלל: הוא תפס את הרגעים החשובים והמיוחדים מזויות בלתי שגרתיות, והיום יש לנו אוסף תמונות ברמה אדירה שמעביר את כל הרגשות והתחושות של האירוע. לגידי יש ניסיון ברור בחתונות משולבות של ישראלים וזרים. עם אנגלית רהוטה, גידי ניווט בין שתי המשפחות לשביעות רצון כל הצדדים. מעל לכל - גידי הוסיף המון אנרגיה חיובית ועזר לנו להירגע לקראת האירוע הגדול והקצת מלחיץ זה שנקרא חתונה.... לסיכום, המלצה חמה חמה מאיתנו: גידי בועז הוא פשוט מקצוען.

יונתן ומיכל אביצור "משק יין הנס שטרנבך"

אם "תמונה שווה אלף מילים" מה נאמר על אלף תמונות מעולות? פשוט היה כיף לראות את גידי בחתונה. הוא לא היה רק איש מקצוע מהמעלה הראשונה אלא גם ממש הרגישו שהוא חלק מהארוע. התמונות שלו מדברות בעד עצמן. גידי לא "ארגן" את ההתרחשות היא פשוט התרחשה בטבעיות לידו כמו שהייתה מתרחשת ליד אחד מהחבר'ה. הייתה לנו חתונה ארוכה וכיף לגלות תמונות גם קצת אחרי כיבוי האורות. וגידי שוב, תודה רבה! מיכל ויונתן

ליה ורועי "גן הפקאן"

כשמסתכלים במילון תחת ההגדרה "אומן", מופיע - גידי בועז! לא יכולנו לבחור טוב יותר, התמונות יצאו מדהימות ומלאות רגש וחיים! כשאנו מביטים בתמונות, בכל פעם מחדש עולה לנו חיוך על השפתיים שמשאיר טעם של עוד מהאירוע המיוחד שהיה לנו... גידי, אתה מקסים, מקצועי, אדיב, נעים, אמין ואנו רוצים להגיד לך ת ו ד ה ! תודה על כל מה שעשית בשבילנו בהמון רצון וסובלנות, תודה גדולה עם המון המון אהבה ! ולאחר כל המחמאות שקיבלנו אנו ממליצים עליך בחום לכל חברינו, התמונות מדברות בעד עצמן... ליה ורועי

המלצות
bottom of page